Sírius - hlavní menu
Sírius - motto

 

Na cvičišti psí školy v Horažďovicích probíhají individuální lekce dle rozvrhu, obvykle v sobotu odpoledne.

MAPA

Popis cesty:
Výjezd z Horažďovic jako na Velký Bor, vpravo Albert, pneuservis, garáže a vila se skalkovou zahradou; cca 10 m za ní se skrývá dobře maskovaná odbočka doprava a prudce nahoru. Po ní tedy vzhůru, až na rozcestí tří cest, volte zlatou střední, a po cca 50 m je již vidět naše krásné cvičiště!

V ostatní dny vás ráda s pejskem přijmu v Hrádku u Sušice.

MAPA

Popis cesty:

Příjezd od Sušice: Cca 50 m za železničním přejezdem hned odbočit doleva, držet se vlevo, přejet znovu koleje, a za kolejemi hned doprava nahoru, po cyklostezce směr Svojšice. Pomalu jeďte nahoru, a ve chvíli, kdy budete mít pocit, že jste zcela ztraceni, objevíte vpravo domek s přírodní zahradou, ev. číslo 21. Jste na místě! :o)

Příjezd od Tedražic: V Hrádku po přejetí mostu přes Ostružnou jeďte rovně mezi domky, nahoru a držte se vpravo, až přijedete ke kolejím. Přejeďte je, a jeďte hned doprava nahoru, po cyklostezce směr Svojšice. Pomalu stoupejte po cestě, a ve chvíli, kdy budete mít pocit, že jste zcela ztraceni, objevíte vpravo domek s přírodní zahradou, ev. číslo 21. Jste na místě! :o)

Příjezd od Kolince: Na centrální křiřovatce v Hrádku, tedy na úrovni mostu přes Ostružnou, se dejte doprava mezi domky, nahoru a držte se vpravo, až přijedete ke kolejím. Přejeďte je, a jeďte hned doprava nahoru, po cyklostezce směr Svojšice. Pomalu stoupejte po cestě, a ve chvíli, kdy budete mít pocit, že jste zabloudili, objevíte vpravo domek s přírodní zahradou, ev. číslo 21. Jste na místě! :o)

Na individuální lekce je potřeba se předem objednat.

Cena individuální lekce je 800,- Kč.


© 2024 Psí škola Sírius